Płyn uniwersalny NEUTRAL / SENSITIV

plyn-uniwersalny-neutral

Dostępny w pojemności: 0,5 litra

Czyści i pielęgnuje podłogi, kafelki, umywalki, meble kuchenne, samochody, itp. Odpowiedni do mycia okien o dużych powierzchniach.
Do wody przeznaczonej do mycia mopem: Wlej 5-10 ml Płynu uniwersalnego na 10 litrów wody, w zależności od stopnia zabrudzenia.

Nierozcieńczony: Kilka kropel na gąbkę lub zwilżoną ściereczkę.

Do mycia okien: 5 ml Płynu uniwersalnego na 5 litrów wody. Użyj gąbki i ściągaczki gumowej do okien.

Cukrowe środki powierzchniowo czynne 5–15%, siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego 1–5%,
 sól kuchenna <1%, cytrynian <1%, woda wirowana do 100%.
Aqua, Alkylpolyglucoside C8 –16, Sodium C 12 –14 Fatty Alcohol Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Citrate.
Wykorzystany cukrowy środek powierzchniowo czynny produkowany jest z surowców takich jak cukier, skrobia i olej kokosowy. Razem z siarczanami alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego, uzyskanymi z oleju kokosowego i tlenku siarki, tworzą one kombinację składników wzajemnie się uzupełniających i wzmacniających nawzajem swe działanie jako aktywnych substancji myjących  doskonale rozpuszczających tłuszcz i bardzo dobrze tolerowanych przez skórę.
Skoncentrowany produkt o neutralnym zapachu, bardzo wydajny w użytkowaniu. Wykorzystane środki powierzchniowo czynne, siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego i cukrowe środki powierzchniowo czynne, należą, podobnie jak mydło, do najlepiej rozkładalnych w wodzie i jednocześnie bardzo dobrze tolerowane przez skórę.
EcoControl, Ecogarantie, Vegan Society

eco-control-wwweco-garantie-logo-wwwvegan-www

Gęstość: (20 °C) ca. 1,04 g/cm³

Wartość pH: (20 °C, 5 g / l H2O) ca. 7–8

W temperaturze poniżej 10 °C produkt zmienia konsystencję – zestala się i zmienia barwę na białawą; jest to jednak faza przejściowa i mija, gdy produkt znajdzie się w cieple i w razie potrzeby zostanie delikatnie wstrząśnięty.

Pomimo ekstrahowania składników z surowców pochodzenia roślinnego, skrobi, cukru i tłuszczu podczas procesu produkcji cukrowych surfaktantów i siarczanów alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego, pozostają one całkowicie nienaruszone w swej naturalnej strukturze. Dlatego 100% tych surfaktantów może dość łatwo ulec szybkiemu rozkładowi przez mikroorganizmy.

Cukrowe środki powierzchniowo czynne i siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego zostały sklasyfikowane jako łatwo ulegające biodegradacji zgodnie z wytycznymi OECD.

Butelki: PE

Etykiety/nakrętki: PE/PP

Zewnętrzne kartony: 100% materiału z recyklingu